13
142543

Cassandra Rhodin

(Sverige)
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
532 - 710 EUR
556 - 741 USD
Klubbat pris
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74
Cassandra Rhodin
(Sverige)

Utan titel

Signerad. Blandteknik 59 x 49 cm.

Proveniens

Donerad av konstnären.

Verket är framställt speciellt för denna auktion.