13
142543

Cassandra Rhodin

(Ruotsi, Syntymävuosi 1979)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Lisätietoja ja kuntoraportit
Johanna Fock
Tukholma
Johanna Fock
Asiantuntija – muoti
+46 (0)708 92 19 74
Cassandra Rhodin
(Ruotsi, Syntymävuosi 1979)

Utan titel

Signerad. Blandteknik 59 x 49 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Donerad av konstnären.

Muut tiedot

Verket är framställt speciellt för denna auktion.