21
135243

Marianna Uutinen

(Finland, Född 1961)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
12 500 SEK

Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74
Marianna Uutinen
(Finland, Född 1961)

Utan titel

Signerad Marianna Uutinen och daterad 2009 a tergo. Akryl på duk 61 x 51 cm.

Proveniens

Donerad av Galleri Lars Bohman.

Formgivare