27
141749

Joakim Nordin

(Sverige, Född 1975)
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
265 - 353 EUR
276 - 368 USD
Klubbat pris
10 500 SEK

Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74
Joakim Nordin
(Sverige, Född 1975)

Molnfabriken

Signerad Joakim Nordin. Daterad 2009 a tergo. Akryl på duk 60 x 60 cm.

Proveniens

Donerad av konstnären.

"3 konstnärer, 3 stilar" Mornington Hotel, Stockholm 2010.

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

62. Omega, Speedmaster, Moonwatch, Professional, "Apollo 11 40th Anniversary", "Limited Edition", kronograf, ca 2010.
Utropspris
55 000 - 65 000 SEK
Budhistorik
70 000

ditt bud
5 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
Aktuellt bud:
70 000 SEK