27
141749

Joakim Nordin

(Sverige, Född 1975)
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Klubbat pris
10 500 SEK

Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74
Joakim Nordin
(Sverige, Född 1975)

Molnfabriken

Signerad Joakim Nordin. Daterad 2009 a tergo. Akryl på duk 60 x 60 cm.

Proveniens

Donerad av konstnären.

"3 konstnärer, 3 stilar" Mornington Hotel, Stockholm 2010.