141753

Tobias Bernstrup

(Sverige, Född 1970)
Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
89 - 133 EUR
94 - 140 USD
Klubbat pris
700 SEK

Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74
Tobias Bernstrup
(Sverige, Född 1970)

Venti Sette collectors edition

Vinylskiva. Signerad Tobias Bernstrup och numrerad 74/100. Utförd 2003.

Proveniens

Donerad av galleri Andréhn-Schiptjenko tillsammans med konstnären

"Venti Sette", Rom 2003.