8
141767

Helen Broms Sandberg

(Sverige, Född 1961)
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
355 - 532 EUR
370 - 556 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74
Helen Broms Sandberg
(Sverige, Född 1961)

"Bok utan titel, 365 sidor" (text: Jean Genet ur Tjurens dagbok)

Signerad H Sandberg och daterad -99 a tergo. Upplaga 6/7. Blandteknik; bok, vax, foto monterad i plexiglaslåda 24,5 x 35,5 cm.

Proveniens

Donerad av konstnären själv