Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
15
223810

Katarina Norling

(Sverige, 1963-2019)
Utropspris
5 000 SEK
487 EUR
566 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Katarina Norling
(Sverige, 1963-2019)

"Memories:Garden of Guards"

Signerad K.Norling och daterad 2011. Blandteknik, bemålad snäcka, längd 22,5 cm. Belysning invändigt.

Donerad av konstnären