1674
237575

BORD, hardwood. Qing dynastin.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
887 - 1 330 EUR
926 - 1 390 USD
Klubbat pris
21 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Rektangulärt med två lådor i sargen. Längd 104, bredd 53,5, höjd 85 cm.

Skador.

Proveniens

The Paul R. Wedendal Collection.