1676
238585

PIDESTALER, två stycken, hardwood. Troligen sen Qing dynasti.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
701 - 876 EUR
729 - 912 USD
Klubbat pris
13 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Genombruten dekor av stiliserade drakar. Längd 33,5, bredd 33,5, höjd 100 cm.

Skador. (2)

Proveniens

The Paul R. Wedendal Collection.