1692
237523

GUANYIN, rödfläckig sandsten. Indien, Mathura, troligen 200- 500 e. Kr.

Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 800 - 5 690 EUR
4 340 - 6 520 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

H 20,5.

Slitage och skador.