1821
239046

OKÄND KONSTNÄR, målning på papper, Korea, 17/1800-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
581 - 775 EUR
665 - 887 USD
Klubbat pris

Figurer i landskap. Bild 78,5 x 36, (90,5 x 47,5 cm med sideninramning).

Skador.

Proveniens

The Paul R Wedendal Collection.