12
595081
Lova Hamilton
(Sverige, Född 1968)
Lova hamilton, "till din fördel", 2002.

"Till din fördel", 2002

Signerad Lova Hamilton och daterad 2002 a tergo. Cibachrome, bildyta 44 x 58,5 cm.

Utropspris:

6 000 - 8 000 SEK

Klubbat pris:
5 000 SEK
Övrigt

Säljes till fördel för Barndiabetesfonden

Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist fashion, eventansvarig
+46 (0)708 92 19 74