42
570774
Lukas Göthman
(Sverige, Född 1970)
Lukas göthman, "tonights riot is funny".

"Tonights riot is funny"

Signerad Göthman och daterad 2013 a tergo. Duk 60 x 90 cm.

Utropspris:

50 000 - 60 000 SEK

Klubbat pris:

Visades på soloutställning i Skåne förra året