42
570774

Lukas Göthman

(Sverige, Född 1970)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 440 - 5 320 EUR
4 680 - 5 610 USD
Klubbat pris

Lukas Göthman
(Sverige, Född 1970)

"Tonights riot is funny"

Signerad Göthman och daterad 2013 a tergo. Duk 60 x 90 cm.

Visades på soloutställning i Skåne förra året