Madeleine Pyk – en samling F769
591373

Nathalia Edenmont

(Sverige, Född 1970)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 430 EUR
1 310 - 1 640 USD
Klubbat pris
38 000 SEK

Nathalia Edenmont
(Sverige, Född 1970)

"Essence"

Signerad N Edenmont och numrerad 1/50 och daterad 2010-14. Pigmentprint, bildstorlek 58 x69 cm, ramstorlek 78 x 90 cm.

Upplagan släpps under våren 2015 men detta första exemplaret säljs redan nu, exklusivt för Barndiabetesfonden.

Säljes till förmån för Barndiabetsfonden