591373
Nathalia Edenmont
(Sweden, Born 1970)

"Essence"

Signerad N Edenmont och numrerad 1/50 och daterad 2010-14. Pigmentprint, bildstorlek 58 x69 cm, ramstorlek 78 x 90 cm.

Droit de suite: No
Estimate:

12 000 - 15 000 SEK

Hammer price:
38 000 SEK
Related content

Upplagan släpps under våren 2015 men detta första exemplaret säljs redan nu, exklusivt för Barndiabetesfonden.

Säljes till förmån för Barndiabetsfonden