199
1069829

FIGURIN/YTTERFODER, porslin. Kina, 1900-tal.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
133 - 177 EUR
140 - 187 USD
Klubbat pris
2 600 SEK

I form av en groda. Längd ca 22,5 cm.

Slitage, sprickor, krackelyr.

Proveniens

Rolf Schmitz collection.