217
1069699

VAS, porslin. Japan, 1700-tal.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
143 - 191 EUR
163 - 217 USD
Klubbat pris
1 800 SEK

Dekor i imarifärger, med motiv av blommor och växter. Höjd 18 cm.

Slitage.

Proveniens

Rolf Schmitz collection.