227
1069704

KOPPAR, ett par, porslin. Meissen, 1700-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
727 - 909 EUR
761 - 951 USD
Klubbat pris

Slitage, kantsprickor, smärre fotringsnagg.

Proveniens

Rolf Schmitz collection. Purchased at Bukowskis Spring auction 1995, lot nr 966.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?