234
1069803

SALTKAR, porslin. Meissen, 1700-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
287 - 383 EUR
325 - 433 USD
Klubbat pris
2 000 SEK

Målad polykrom dekor av blommor. Längd 11,2 cm.

Lagningar.

Proveniens

Rolf Schmitz collection.