238
1069778
FIGURIN, porslin. Tyskland, 17/1800-tal. Omärkt.
1800 tal. omärkt
1800 tal. omärkt
1800 tal. omärkt
1800 tal. omärkt
1800 tal. omärkt
1800 tal. omärkt
1800 tal. omärkt
1800 tal. omärkt
1800 tal. omärkt

Stående herreman med jaktattribut. Height 19,5 cm.

Lagad.

Utropspris:

2 000 - 3 000 SEK

194 - 290 EUR

Klubbat pris:
9 000 SEK
Proveniens

Rolf Schmitz collection.

Kontakta specialist
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02