271
1069822

FIGURGRUPP, porslin. Neapelliknande märke, 1900-tal.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
132 - 177 EUR
138 - 184 USD
Klubbat pris
600 SEK

Herdepar, målad polykrom dekor. Höjd 17 cm.

Slitage, nagg på fingrar.

Proveniens

Rolf Schmitz collection. Purchased at Lilla Bukowskis 1996, lot 749.