277
1383582
KRUKOR, nio stycken, porslin. Waldemarsudde, modern tillverkning.

Diameter 10-26 cm.

Slitage.

Utropspris:

1 500 - 2 000 SEK

145 - 194 EUR

Klubbat pris:
2 600 SEK
Proveniens
Kontakta specialist
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02