87
1070138

LJUSSTAKE, Frankrike 1700-talets första del, Louis XV.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
145 - 194 EUR
166 - 222 USD
Klubbat pris
2 600 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld mässing. Oktagonal klockad fot. Höjd 24 cm.

Proveniens

Rolf Schmitz Collection.