87
1070138
LJUSSTAKE, Frankrike 1700-talets första del, Louis XV.

Förgylld mässing. Oktagonal klockad fot. Höjd 24 cm.

Utropspris:

1 500 - 2 000 SEK

145 - 194 EUR

Klubbat pris:
2 600 SEK
Proveniens

Rolf Schmitz Collection.

Kontakta specialist
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)8 32 63 29