1070135

94. BREVPRESS, Älvdalen 1800-tal.

Svart Rännås porfyr samt mässing. Fyrkantig form med falsade hörn samt slät knopp. Längd 7,5, bredd 7,5 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Rolf Schmitz Collection.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK/145 - 194 EUR
Klubbat pris
3 200 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Björn Extergren

Björn Extergren

+46 (0)8 32 63 29
bjorn.extergren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto