1070134

93. BREVPRESS, Älvdalen 1800-tal.

Blybergsporfyr samt förgylld mässing. Dekor med vilande hund. Längd 12, bredd 8 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Rolf Schmitz Collection.

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK/242 - 290 EUR
Klubbat pris
6 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Björn Extergren

Björn Extergren

+46 (0)8 32 63 29
bjorn.extergren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto