1070134

93. BREVPRESS, Älvdalen 1800-tal.

Blybergsporfyr samt förgylld mässing. Dekor med vilande hund. Längd 12, bredd 8 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Rolf Schmitz Collection.

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK / 242 - 290 EUR
Klubbat pris
6 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Björn Extergren

Björn Extergren

+46 (0)8 32 63 29
bjorn.extergren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto