93
1070134
BREVPRESS, Älvdalen 1800-tal.

Blybergsporfyr samt förgylld mässing. Dekor med vilande hund. Längd 12, bredd 8 cm.

Utropspris:

2 500 - 3 000 SEK

242 - 290 EUR

Klubbat pris:
6 000 SEK
Proveniens

Rolf Schmitz Collection.

Kontakta specialist
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)8 32 63 29