1070136

92. SMÖRASK MED LOCK. Älvdalen, 1800-talets början, Empire.

Blybergsporfyr. Rund fasetterad form. Lockknopp av förgylld mässing. Höjd 10. Diameter 13 cm.

Nagg.

Följerätt
Nej
Proveniens

Rolf Schmitz Collection.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK/968 - 1 162 EUR
Klubbat pris
17 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Björn Extergren

Björn Extergren

+46 (0)8 32 63 29
bjorn.extergren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto