1070137

91. SMÖRASK MED LOCK. Älvdalen, 1800-talets början, Empire.

Svart Rännåsporfyr. Rund fasetterad form. Lockknopp i klotform. Höjd 10. Diameter 12,5 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Rolf Schmitz Collection.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK/1 162 - 1 452 EUR
Klubbat pris
20 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Björn Extergren

Björn Extergren

+46 (0)8 32 63 29
bjorn.extergren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto