96
1070132
SKRIVSTÄLL, 1800-talets första del, Empire.

Förgylld mässing, glas och lackat trä. Dekor med bin. Längd 19 cm.

Del saknas.

Utropspris:

2 000 - 3 000 SEK

194 - 290 EUR

Klubbat pris:
8 200 SEK
Proveniens

Rolf Schmitz Collection.

Kontakta specialist
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)8 32 63 29