1070132

96. SKRIVSTÄLL, 1800-talets första del, Empire.

Förgylld mässing, glas och lackat trä. Dekor med bin. Längd 19 cm.

Del saknas.

Följerätt
Nej
Proveniens

Rolf Schmitz Collection.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK/194 - 290 EUR
Klubbat pris
8 200 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Björn Extergren

Björn Extergren

+46 (0)8 32 63 29
bjorn.extergren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto