100
1106892

FAT, barock, 1700-tal.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
177 - 222 EUR
185 - 231 USD
Klubbat pris
13 000 SEK
FAT, barock, 1700-tal.

Försilvrad mässing. Dekor av blommor och blad. Diam 24 cm.

Lagningar.