102
1128742

BÄGARE, Sverige, 1700-tal

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
174 - 262 EUR
182 - 274 USD
Klubbat pris
7 000 SEK
BÄGARE, Sverige, 1700-tal

Försilvrad mässing, delvis förgylld. I botten stämplat ägarmonogram samt punsad lodangivelse. Höjd 19 cm.