104
1106825

BÄGARE, Sverige, 1700-talets andra hälft.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
177 - 221 EUR
184 - 230 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Försilvrad och förgylld mässing. Graverad blomsterdekor samt med initialer. Med fantasistämplar. Höjd 22 cm.