137
1106816

SOCKERSKRIN, rokoko, 1700-talets andra hälft.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
182 - 272 EUR
193 - 290 USD
Klubbat pris
3 500 SEK

Försilvrad och förgylld mässing. Dekor av blommor och rocailler. Längd 13, höjd 11 cm.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1035. Skulptur, förgylld brons. De Sex dynastierna, eller tidigare.
Utropspris
80 000 - 120 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK