57
1106793

SELTERGLAS, 14 stycken. Empire, 1800-talets första hälft.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
532 - 710 EUR
556 - 741 USD
Klubbat pris
14 000 SEK

Slipad dekor. Höjd 9,5-9,9 cm.

Slitage.