58
1106706

VATTENGLAS, 12 stycken, 1800-tal.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
441 - 530 EUR
460 - 552 USD
Klubbat pris
9 500 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Slipad och graverad dekor. Höjd 9,5 cm.

Slitage.

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

94. Tudor, Black Bay, Fifty-Eight, "Nymans Edition", ca 2021.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
Aktuellt bud:
46 000 SEK