68
1106919

SULLASTOLAR, fyra stycken, omkring år 1900.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Fanerade, samt delvis solid mahogny. Fast stoppad sits. Sitthöjd ca 50, total höjd ca 84 cm.

Smärre slitage och lagningar. Smärre fläckar.