68
1106919

SULLASTOLAR, fyra stycken, omkring år 1900.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Fanerade, samt delvis solid mahogny. Fast stoppad sits. Sitthöjd ca 50, total höjd ca 84 cm.

Smärre slitage och lagningar. Smärre fläckar.