75
1106600

FÄLLBORD, sengustavianskt, tidigt 1800-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
13 000 SEK

Svärtat järn, plåtbricka med genombruten kant. Diameter 46, höjd 75 cm.

Slitage.