85
1106641

BORDSLYSTER, för fyra ljus, sengustaviansk, 1800-talets början.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 320 - 1 590 EUR
1 380 - 1 660 USD
Klubbat pris

Mässing, vit marmor, prismor samt skaft av glas i porfyrimitation. Höjd 76 cm.

Smärre slitage.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling.

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

3. Omega, Constellation, Calendar, "Pie-Pan", ca 1966.
Utropspris
18 000 - 23 000 SEK
Budhistorik
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
28 000 SEK