85
1106641

BORDSLYSTER, för fyra ljus, sengustaviansk, 1800-talets början.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 450 - 1 740 EUR
1 660 - 2 000 USD
Klubbat pris

Mässing, vit marmor, prismor samt skaft av glas i porfyrimitation. Höjd 76 cm.

Smärre slitage.

Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling.