12
1210466

BORDSFIGURER, ett par, 1800-talets slut.

Utropspris
1 000 - 1 200 SEK
88 - 105 EUR
91 - 109 USD
Klubbat pris
2 000 SEK

Patinerad och svartmålad metall. Mansfigurer i historiserande kostymer. Höjd 38 cm.

Skador, delar saknas.

Proveniens

The Jan Eric Löwenadler Collection.