14
1209441

Såsskål och skålfat, nysilver. Rokoko-stil. 1900-tal.

Utropspris
800 - 1 000 SEK
71 - 89 EUR
74 - 93 USD
Klubbat pris
1 200 SEK

Diameter 20 cm och 27 cm.

Slitage.

Proveniens

Jan Eric Löwenadler Collection.