15
1209430

Bricka, silver 800/1000, Wilkens & Sohne, Tyskland 1900-tal. Nyrokoko.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris

Oval, profilerad, med bladdekor. Graverat vapen för Löwenadler. Längd 46 cm, vikt 929 gram.

Slitage.

Proveniens

Jan Eric Löwenadler Collection.