165
1183109

SIDEBOARD, 1900-talets slut.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
455 - 545 EUR
476 - 571 USD
Klubbat pris
17 000 SEK
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60
SIDEBOARD, 1900-talets slut.

Mahogny med intarsiarand, höjd 75 cm, längd 218 cm, djup 40 cm.

Blekt, smärre slitage.

Proveniens

The Jan Eric Löwenadler Collection

Specialbeställt av samtida inredare.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?