20
1209228

Assiette, silver, Österrike-Ungern 1900-tal.

Utropspris
800 - 1 000 SEK
72 - 90 EUR
76 - 95 USD
Klubbat pris
800 SEK

Rund, med drivna bucklor runt brättet. Diameter 20 cm.

Slitage.

Proveniens

Jan Eric Löwenadler Collection.