28
1182898

KARMSTOL, England, 1900-tal.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
133 - 177 EUR
139 - 185 USD
Klubbat pris
4 000 SEK
KARMSTOL, England, 1900-tal.

Mahogny. Rygg med spjälor. Stoppad sits. Sitthöjd 48, höjd 86 cm.

Lagning, förlängda benavslutningar, skadad klädsel.

Proveniens

The Jan Eric Löwenadler Collection.