41
1207926

Okänd konstnär. Kvinnoporträtt.

Utropspris
800 - 1 000 SEK
71 - 88 EUR
74 - 92 USD
Klubbat pris
6 500 SEK
Lena Rydén
Lena Rydén
Chef konst, specialist modern och klassisk konst
+46 (0)707 78 35 71

Olja på pannå 20 x 16 cm.

Proveniens

The Jan Eric Löwenadler Collection.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

280. Anders Widoff, "Grammatik: 1 och 2".
Utropspris
180 000 - 200 000 SEK
Budhistorik
150 000

ditt bud
145 000

ditt bud
Aktuellt bud:
150 000 SEK