50
1182873

BORDSLAMPA, Frankrike, 1840-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
265 - 353 EUR
276 - 368 USD
Klubbat pris
6 000 SEK

Målad plåt. Höjd exkl. senare skärm 44 cm. Höjd inkl. skärm 61 cm.

Borrad för el. Färgbortfall.

Proveniens

The Jan Eric Löwenadler Collection.