54
1182846

LJUSSTAKAR, ett par, England, 1800-talets mitt.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
70 000 SEK

Förgylld och patinerad brons stående på klippformation. Höjd 40 cm.

Proveniens

Kenneth Neame Limited, Interior Decoration - Antiques, 25 Brook Street, London.
The Jan Eric Löwenadler Collection.