54
1182846

LJUSSTAKAR, ett par, England, 1800-talets mitt.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 320 - 1 750 EUR
1 370 - 1 820 USD
Klubbat pris
70 000 SEK

Förgylld och patinerad brons stående på klippformation. Höjd 40 cm.

Proveniens

Kenneth Neame Limited, Interior Decoration - Antiques, 25 Brook Street, London.
The Jan Eric Löwenadler Collection.