82
1188142

STRUTSÄGG, 1900-tal.

Utropspris
1 500 - 1 800 SEK
133 - 160 EUR
139 - 167 USD
Klubbat pris
1 900 SEK
STRUTSÄGG, 1900-tal.

På ställ av bemålat trä. Höjd inkl ställ 20 cm.

Proveniens

The Jan Eric Löwenadler Collection.